Zmień kolor oczu

koloroweWielu rzeczy w naszym życiu nie wybieramy. Po prostu – gdy pojawiamy się na świecie, one już są, dotyczą nas i traktujemy to jako rzecz oczywistą. Jedną z takich rzeczy jest kolor oczu. Nie możemy wybrać sobie naszego naturalnego koloru oczu – dostajemy go po rodzicach lub dziadkach. Rzadko kolor oczu powoduje w nas kompleksy, jednak czasami możemy pragnąć go zmienić. Może inny kolor pasowałby nam do stylizacji? Może lubimy szokować? Albo zwyczajnie – jesteśmy ciekawi, jak byśmy wyglądali z innym kolorem oczu? Na szczęście dzisiaj możemy bez problemu zmienić kolor swoich oczu.

Czas na zmiany
Nie trzeba się denerwować, nikt nie ma na myśli środków chirurgicznych czy farmakologicznych – zmiana naturalnego koloru oczu na stałe nie jest możliwa. Jednak kolorowe soczewki mogą nam pomóc.

Takie soczewki są bezpieczne w stosowaniu i – jak to soczewki – całkowicie niewidoczne. Dzięki nim możemy mieć dowolny kolor oczu. Naprawdę dowolny – od naturalnych zieleni i błękitów, bo białe, żółte czy czerwone. Dzięki kolorowym soczewkom można bez problemu zmienić nawet… kształt źrenic! Kocie pionowe źrenice? Źrenice w kształcie serc? W dzisiejszych czasach, dzięki takim soczewkom możliwe jest wszystko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Soczewki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz